O nas

Historia

Firma Infocomp Sp. z o.o. powstała w 1987 roku, jako miejsce realizacji pasji i wizji jej założyciela Wojciecha Maksymowicza, który był osobą nieprzeciętną i znaną w regionie na wielu polach działalności biznesowej i społecznej. Informatyka była tym obszarem, który dawał największe możliwości realizacji ambitnych pomysłów. Jesteśmy wdzięcznymi spadkobiercami jego pasji zawodowych, kultury i podejścia do klientów, pracowników i ludzi w ogóle.

Profil Spółki

Firma Infocomp Sp. z o.o. od 33 lat pomaga klientom w analizie, projektowaniu i wdrażaniu sprawdzonych i kompleksowych rozwiązań informatycznych. Infocomp Sp. z o,o. koncentruje się na unikalnych potrzebach komputerowych, sieciowych i aplikacyjnych przedsiębiorstw i instytucji. Infocomp pomaga osiągać firmom i instytucjom swoje cele poprzez lepsze zarządzanie informacją, bardziej efektywną współpracę i utrzymanie ciągłości działania.

Jako doświadczony producent i partner Infocomp dostarcza systemy informatyczne, usługi doradcze i informatyczne do klientów z sektora: przemysłu i usług, służby zdrowia, administracji publicznej oraz budownictwa – od analizy, opracowania koncepcji rozwiązania i doboru właściwej technologii, przez projekt i całościowe wdrożenie, aż po opiekę serwisową, konsultacje i szkolenia.

Pracownicy Infocomp Sp. z o.o. uznają wspólne wartości, które bazują na obiektywizmie i pasji w dostarczaniu najwyższej jakości kompleksowych usług oraz skutecznej komunikacji. Realizujemy z zaangażowaniem nowe projekty i poszerzamy swoją wiedzę oraz doświadczenie, aby efektywnie wspierać działania Klientów.

Chcemy być dla Naszych Klientów prawdziwym i zaufanym Partnerem Technologicznym, który dzięki swoim ekspertom w dziedzinie doradztwa technologicznego do nadzorowania systemów obejmie wybrane obszary lub całość IT klienta.