Kariera

PRACA W INFOCOMP

Dołącz do zespołu!

Praca w innowacyjnym zespole, który honoruje satysfakcję klienta, zachęca pracowników do rozwoju i oferuje możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT przedsiębiorstw i instytucji. Staramy się, aby praca zespołowa była jak nasze DNA. Wiemy, że najwyższej klasy obsługa klienta i kompleksowe rozwiązanie problemu może być dostarczone wyłącznie poprzez wymianę umiejętności, informacji i doświadczeń. Nasza kultura jest zbudowana na promowaniu i nagradzaniu wzajemnego sukcesu.

Infocomp jest uznanym lokalnym liderem w dostarczaniu usług i rozwiązań oraz infrastruktury IT w celu wsparcia różnych środowisk informatycznych przedsiębiorstw i instytucji. Zwykle angażujemy się bezpośrednio z naszymi klientami w projekty skoncentrowane na zespołach. Obsługujemy również klientów za pośrednictwem indywidualnych umiejętności i mniejszych rozwiązań, a także poprzez współpracę z kluczowymi partnerami technologicznymi. Dlatego wszyscy możemy doradzać na etapie projektowania, architektury, instalacji i zarządzania rozwiązaniami naszym Klientom.

Infocomp oferuje ogromne możliwości dla swoich pracowników. Jako członek zespołu będziesz pracować i uczyć się od kolegów, którzy są jednymi z najbardziej doświadczonych w branży. Ponadto będziesz współpracować z najlepszymi inżynierami dostawców technologii, takich jak Cisco, Dell, HP, Vmware, Microsoft. Nasz utalentowany i zróżnicowany zespół, szeroka sieć klientów i społeczności oraz stały wzrost są ciekawą alternatywą dla ambitnych osób chcących mieszkać i pracować na Kujawach. Chętnie zobaczymy Twoje imię i  nazwisko na wizytówce Infocomp. Zapraszamy do złożenia CV.

Dlaczego warto rozważyć pracę w Infocomp?

  • Otoczysz się najlepszymi fachowcami w branży
  • Będziesz działać w kulturze współpracy
  • Będziesz cieszył się poparciem każdego członka naszego zespołu, który pomoże Ci odnieść sukces
  • Będziesz uczestniczył w regularnych szkoleniach technicznych, aby utrzymać się w czołówce branży
  • Zwiększysz kontakt z najnowszymi technologiami i stale zmieniającymi się środowiskami IT
  • Będziesz mógł rozwijać się w wielu kierunkach: technicznym, zarządzania projektami, zarządzania zespołem
  • Będziesz pracować w stabilnej lokalnej firmie z dynamiczną strategią rozwoju

Korzyści

Jesteśmy dumni, oferując konkurencyjny, dobrze zrównoważony program korzyści:
  • Pakiety Prywatnej Opieki Zdrowotnej
  • Pakiety sportowe
  • Pakiety Sodexo

Uczniowie, studenci, absolwenci oraz osoby poszukujące pracy

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie?  Zapraszamy do Nas. Wszystkie staże realizowane są w oparciu o umowę o praktyki. Często współpracujemy z Lokalnym Urzędem Pracy w ramach programu organizacji staży dla osób bezrobotnych.

Staż IT. Chcesz rozwijać się w branży IT? Zagadnienia związane z informatyką są dla Ciebie niezwykle ciekawe? Prześlij swoje zgłoszenie na praca@infocomp.pl.

Zapraszamy, właściwa decyzja należy do Ciebie!

Aktualne oferty pracy