📞 56 664 20 00
📧 biuro@infocomp.pl

Aplikacje dla systemu opieki zdrowotnej

Jeśli szukacie Państwo partnera, który posiada wieloletnie doświadczenie w wdrażaniu rozwiązań największego dostawcy IT dla Zdrowia –  firmy ASSECO  POLAND S.A. – to zapraszamy!

Specjalizujemy się w wdrażaniu i codziennym utrzymaniu nowoczesnych technologii IT, które stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania placówek medycznych. Rozumiemy, że poprzez nasze wdrożenia i utrzymanie systemów zarządzania tymi jednostkami, sami  lekarze i kadra zarządzająca budują relację i zaufanie swoich pacjentów  i  środowiska medycznego.

Skuteczne zarządzanie w medycynie może być realizowane w oparciu o zintegrowany pakiet InfoMedica i AMMS (Asseco Medical Management Solutions) firmy ASSECO  POLAND S.A.
Infocomp oferuje dystrybucję, wdrażanie oraz serwisowanie oprogramowania wspierającego instytucje medyczne w realizacji zadań w systemie ubezpieczonej ochrony zdrowia.

Rozwiązania, które aktualnie wdrażamy to kompleksowy zintegrowanym pakiet systemów informatycznych AMMS – Asseco Medical Management Solutions w tzw. części „białej”, którego  zadaniem jest obsługa ruchu chorych dużych oraz średnich szpitali, klinik, centrów  medycznych, przychodni i ambulatoriów oraz w części „szarej” InfoMedica, wspomagający zarządzanie instytucją.