📞 56 664 20 00
📧 biuro@infocomp.pl

Projektowanie wirtualizacji

Każda organizacja potrzebuje zmian

Często w momencie kiedy sprzęt i aplikacje  muszą zostać zmodernizowane. Warto wtedy rozważyć inwestycję w rozwiązania do wirtualizacji aplikacji i oprogramowania.

Zmniejszenie wydatków na drogi sprzęt komputerowy

Warto zmniejszyć liczbę serwerów, które organizacja musi kupić i podnieść ich jakość i zdolność do wirtualizacji oraz zainstalować na nich inne aplikacje oparte o pracę serwerową. Takie podejście nie tylko zmniejszy potrzebny początkowy kapitał wydany na sprzęt, ale również zmniejszy koszty administrowania serwerami.

Zmniejszenie kosztów administrowania dzięki wirtualizacji aplikacji

Można zmniejszyć liczbę godzin spędzonych na konfigurowaniu i uaktualnianiu poszczególnych aplikacji na poszczególnych maszynach przez wirtualizację aplikacji na serwerze hosta. Wirtualizacja aplikacji ułatwia konfigurację i uaktualnianie jeden głównego profilu aplikacji i klonowaniu go na wszystkich stacjach roboczych i terminalach. Można zatem zmniejszyć koszty administracyjne, a w przypadku, gdy użytkownik ma problem z jego zwirtualizowaną aplikacją, to szybko i łatwo można skopiować wstępnie skonfigurowaną aplikację nadrzędną i dostarczyć ją do użytkownika w bardzo krótkim czasie.

Podejmij współpracę z naszymi ekspertami, aby zaprojektować i wdrożyć najlepsze rozwiązania do wirtualizacji

Nasi inżynierowie posiadają wiedzę i doświadczenie, aby pomóc w organizacji i doborze najlepszego rozwiązania do wirtualizacji, a następnie jego wdrożeniu przy minimalnej przerwie usług IT.