📞 56 664 20 00
📧 biuro@infocomp.pl

Ulepszanie komputerów

Każda organizacja się rozwija i technologie informacyjne stają się coraz bardziej wyrafinowane

Warto skorzystać z naszego doradztwa komputerowego i wsparcia aktualizacji i migracji systemów komputerowych w celu utrzymania optymalnej infrastruktury IT, która będzie obsługiwać podstawowe funkcje biznesowe.

Uaktualnij systemy informatyczne, aby wykorzystać najnowsze aplikacje

Nowsze systemy operacyjne i aplikacje pozwalają skorzystać z szybszego przetwarzania, jednak są dostępne tylko w nowszych technologiach sprzętowych. Czy Twoja organizacja potrzebuje wsparcia w uaktualnieniu systemów operacyjnych na poszczególnych stacjach roboczych i serwerach lub przeniesienia całej infrastruktury IT na nowy sprzęt? Nasi konsultanci mogą pomóc stworzyć optymalny plan aktualizacji i migracji, który usprawni upgrade IT przy minimalnej przerwie serwisowej.

Chroń sprzęt, oprogramowanie i dane przed zagrożeniami

Starsze stacje robocze i serwery działające na niewspieranych przez producenta systemach operacyjnych są wrażliwe na szybko zmieniający się krajobraz zagrożeń. Nowsze systemy operacyjne, które są wspierane przez producentów będą miały częste poprawki zabezpieczeń w celu ochrony systemów informatycznych dla nowo zidentyfikowanych luk. Rozbudowa serwerów i stacji roboczych zapewni, że systemy IT Twojej organizacji będą chronione przed zewnętrznymi zagrożeniami, takimi jak wirusy, programy podszywające się w celu wyłudzania informacji i skanowanie sieci.